Genel

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Ziraat Bankasının dijital hizmeti olan internet bankacılığı ve mobil uygulaması  ile Ziraat bankasında bulunan bütün hesaplarınızı bankanın sağladığı hizmetler sayesinde güvenli bir şekilde gözetim altında tutabiliyorsunuz. Bankacılık işlemlerinizi buradan gerçekleştirebiliyorsunuz.  Üstelik internet bankacılığı sayesinde bu işlemler bankada yapmaktan daha asit ve kolay olacaktır. Zaman ve mekân ayrımı olmadan, hangi şartlarda olduğunuz fark etmeksizin istediğiniz yerden internet bankacılığının artıları sayesinde bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz. İnternet bankacılığının artılarından yararlanmak istiyor iseniz vadesiz hesap kullanmanız gerekmektedir. Vadesiz hesap için gerekli Ziraat bankası şubelerine ya da internet üzerinden Ziraat kredi başvurusunu arama motorunda aratarak sizlerde vadesiz hesap sistemine geçiş yapabilir, internet bankacılığının hayatınızı kolaylaştıran artı yönlerinden yararlanabilirsiniz.

Şifrenizi Öğrenmenin Adımları

Ziraat bankası internet bankacılığı veya mobil uygulama şifresi öğrenme işlemi gerekli prosedürler ve işlemler yerine getirildiği takdirde oldukça kolaydır. İlk olarak arama motorunda Ziraat Bankası şifre alma ya da öğrenme adlı siteyi aratmanız gerekir. Daha sonra yapacağınız işlem ise internet şubesi işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz  site sayfasını açmak olacak.

T.C Kimlik Numarası Önem Arz Ediyor!

Bütün bankacılık işlemlerinizde olduğu gibi T.C. Kimlik numaranız çok önemlidir. Yapacağınız  işlem ise Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yukarıda belirttiğimiz sayfaya giriş yapmak daha sonra  girdiğiniz cep telefonu bankada kayıtlı numaranız ile karşılaştırılarak yanlış giriş veya bankada hesabını yoksa ya da kayıtlı cep telefonu farklı ise sistem hata verir. Doğrulanması durumunda anne kızlık soyadınızın ve bir kaç güvenlik sorusunun yer aldığı ikinci adımdan sonra cep telefonunuza doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu da giriş yaptıktan sonra şifre oluşturma menüsündeki işlemleri yaparak şifrenizi belirlemiş olacaksınız.  Yani sorulara verdiğiniz doğru cevaplar beraberinde size internet bankacılığı şifrenizi de getirmiş olacak.

Yorum Yap